Nasza firma istnieje nieprzerwanie na rynku od 1992 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie szyciu odzieży roboczej. Współpracujemy z wieloma firmami w Polsce i nie tylko. Specjalizujemy się w produkcji szerokiego asortymentu odzieży roboczej dla różnych grup zawodowych – m.in. dla pracowników budowlanych, personelu służby zdrowia, jak i branży spożywczej, piekarskiej, masarskiej itp.

Oprócz asortymentu, który znajdziecie Państwo na naszej stronie, szyjemy także odzież zgodnie z wzorami dostarczonymi przez klienta. W swojej produkcji używamy szerokiej gamy tkanin o różnym wybarwieniu.

Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę, wysoką jakość i terminowość dostaw własnym transportem. Nasi klienci mają możliwość samodzielnego doboru tkanin, oczywiście zawsze służymy fachowym doradztwem.

Elastyczne podejście do Klienta, terminowość realizacji zamówień oraz konkurencyjność cen to nasze atuty, dzięki którym zaufało nam szerokie grono klientów z Polski i z zagranicy.

Na życzenie klienta na odzieży umieszczamy haft lub nadruk.

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że od grudnia otwarty zostaje nasz sklep internetowy, który możecie odwiedzić z pozycji naszej strony lub bezpośrednio pod adresem www.lululine.pl

 

strony internetowe interclick.pl